הובלות הכל עובר חביבי,שרותי הובלה ואחסנההובלות הכל עובר חביבי - שרותים שלנו
 
הובלות הכל עובר חביבי
                טל' 0544401498

 
 

שרותים שלנו

דף הבית >> שרותים שלנו

בס"ד

תנו לנו לדאוג לכם

הובלות הכל עובר חביבי ,הזמינו אותנו להצעת מחיר ללא כל התחיבות מצידכם.ניסיון של 26 שנים בתחום ההובלה,צוות מקצועי משאיות חדישות,נגר מקצועי לפירוק הרהיטים,והכי חשוב שרות מקצועי ואישי לכניסה ברגל ימין לדירה החדשה.אנו מתחיבים לעמידה בזמנים,עטיפה של כל הריהוט בנילון ניצמד,אספקת חומרי אריזה קודם המעבר,ביטוח סחורה בהעברה.

הובלת משרדים

הובלת משרדים, היא אחת המשימות המורכבות יותר ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים על מנת להבטיח מעבר מהיר וחלק. תקלות רבות שמתרחשות בזמן העברת משרדים ניתן למנוע על ידי תכנון מעבר נכון ומוקדם.

חברת הובלות הכל עובר חביבי היא חברה בעלת ותק של עשרים ושש שנים, החברה התנסתה זה רבות בתחום של הובלת משרדים במרכז וצוות החברה ישמח ליעץ ללא כל התחיבות מצידכם.נגר מקצועי לפרוק הרהיטים אספקת חומרי אריזה.

 

עסוקים?לחוצים ? הובלות הכל עובר חביבי מספקת קרטונים לדברים אישים לפני האריזה.המשיכו את השיגרה שלכם עד יום ההובלה.ביום ההובלה או יום קודם צוות של מובילים יארוז את תכולת הדירה יסמן את כל הקרטונים יעטוף את כל הרהיטים וכל זאת במספר שעות .לא מפסידים ימי עבודה את המיון תעשו בבית החדש.התקשרו עכשו והזמינו הצעת מחיר לאריזה. וגלו שאריזה לרגל העברת דירה יכולה להיות פשוטה מתמיד!

צריך לפרק את הארונות? שרותי נגר מקצועי שדואג לפרק ולהרכיב את הרהיטים שצריכים פירוק ביום ההובלה

אחסנת תכולת דירות ומלאי

ויצמן שמעון חלוץ בתחום האחסנה מאז 1986 בתחום האחסנה מזמין אותכם להתרשם מתנאי האיחסון מבנה בטון ממוגן ונקי ,גישה יום יומית 9.00 ועד 17.00 גלאי עשן מערכות אזעקה ,חיבור למוקד שמירה ,מצלמות אבטחה,חדרים בגדלים שונים נעילה אישית של הלקוח במנעול פרטי.אז אם אתם מחפשים מקום נקי וממוגן לחפצים שלכם בואו להתרשם. ר'ח זבוטנסקי 92 פ"ת  (מיתחם אופיס דיפו) פתוח 9:00 ועד 18:00
 מכירת קרטונים וכל חומרי העיטוף להגנה על רהיטים וחפצים שבירים.משלוחים לכל חלקי הארץ

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים