הובלות הכל עובר חביבי,שרותי הובלה ואחסנההובלות הכל עובר חביבי - אחסנה
 
הובלות הכל עובר חביבי
                טל' 0544401498

 
 

בס"ד

לפרטים ויעוץ ללא כל התחיבות 053:3404155

ידע וניסיון של 30 שנה בתחום האחסנה וההובלה כל מה שתצטרכו לדעת על אחסנה כדי לעבור את התהליך בצורה החלקה ביותר עם מינימום תקלות. תוכלו להגיע ולהתרשם ממתקן האחסנה הגדול בישראל קומת קרקע נוחה לפריקה וטעינה , המקום מבוטח +רישיון עסק ואישור של כיבוי אש .

אנחנו ממליצים שלא לקבל החלטה על סמך שיחת טלפון או גלישה באינטרנט, מחסנים לאחסון  צריך לבוא ולראות בעיניים שלכם. לעתים ישנם הבדלים משמעותיים בין המובטח מעבר לטלפון לבין המציאות! אנחנו בחברת הכל עובר חביבי ממליצים בחום לבוא ולהתרשם .  סירטון עלינו

 

  שרותי אחסנה עם מערכת גילוי אש מלאה הכוללת גלאי עשן, נהלים קפדניים לגבי איסור העישון במתחמי האחסנה, רכזת אש המתריעה דרך אזעקה, מערכת כיבוי אש אוטמטית על מפסקי החשמל וכן מטפים פזורים לפי התקנים של מערכת כיבוי אש הארצית. המחסנים שלנו אינם עשויים מחומרים דליקים ואנו עוברים רענון ובדיקה על ידי אחראי מטעם מכבי האש בכל שנה.  נגישות לנכים

 

 שרותי אחסנה עומדת בדרישות המחמירות של חברות הביטוח. הדרישות כוללות סגירה היקפית של כל המחסנים, נעילת המחסנים עם מנעולים, גלאי נפח ועיניים אלקטרוניות ,   בשעות הסגירה, אזעקה גלויה וסמויה למוקד המבצעי מתבצעים פטרולים יזומים בשעות הלילה.אנו מספקים חדרי אחסנה עם ביטוח הכולל כיסוי מורחב מפני פריצה וכן כיסוי מפני רעידות אדמה, נזקי טבע וסיכוני אש . אנו נותנים ללקוחותינו את האפשרות לגרור ביטוח קיים, אם יש להם, לעשות ביטוח פרטי משלהם או לעשות ביטוח דרך חברת הביטוח שלנו במחירים נוחים ביותר.
ניקיון - חשוב שחדרי האחסון יהיו נקיים ללא נוכחות של מכרסמים למיניהם.
יחס אישי - אנחנו מבינים שלקוח אחסנה הוא אדם שמפקיד בידנו את היקר לו
 ניסיון - ויצמן שמעון חלוץ בתחום האחסנה בארץ עוסק בתחום האחסנה משנת 1987 אשמח ליעץ ולהגיע להצעת מחיר ללא כל התחיבות מצידכם להערכת נפח.

הגענו לשלב הצעת המחיר לאחסון , אם אתם קוראים שורות אלו ודאי כבר הבנתם שהנושא יותר מורכב משהוא נראה בהתחלה, כאשר משווים מחירים יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים להשוואה ולא להתמקד רק בהצעת מחיר זולה יותר משום שיש מחיר גם לנזק לתכולת דירה  .

  1. מחיר אחסון דירה ניתן לפי הערכת נפח (הערכה שונה ממוביל למוביל, בקשו הצעת מחיר עבור קו"ב ולא עבור אחסון.סידור המחסן חשוב ביותר אם מובילים  עם מוביל חסר ניסיון או סובלנות ,גודל החדר יכול לגדול בצורה משמעותית.כבר ניתקלתי בעבר במובילים שמגיעים בטנדר של 18 קו"ב ולא מצליחים לסדר ולארגן בחדר שהנפח שלו גדול מ 18 קו"ב
  2. חפשו אחסנה בקירבת מקום מגורכם,יחסוך בהוצאות המעבר אומנם האחסון בפירפריה זול יותר בגלל עלויות הארנונה והשכירות אבל מחיר ההובלה מתיקר ,חשוב גם לבדוק את התנאים בהכל עובר חביבי המבנה מבטון ולא סובל מבעיות חימום יתר בחודשי הקייץ,
  3. ככל שהמחסן מבודד יותר – החפצים נשמרים טוב יותר (במיוחד בקיץ) לכן חפשו אחסון בתנאים נכונים לאחסנה ,בואו להתרשם אל תשאירו את זה ליום ההובלה .
  4. חשוב לסמן דברים שאולי נצטרך בזמן אחסנה בעל ארגזים אחסנה גישה יום יומית למחסן אבל חשוב מאוד שאת הדברים שאנו צריכים נניח מראש ליד הדלת של המחסן.
  5. שעות פעילות של המחסנים פתוחים כל יום מהשעה9.00 ועד 18.00
  6. אחסנת מלאים ליבואנים .חדרים בגדלים שונים ללא כל התחיבות מצד השוכר לתקופת אחסנה.גישה יום יומית .המחיר  כולל מיסי ארנונה ביטוח,וכל ההגנות מאוד נוח ליבואנים מתחילים  או לעסקים שבתקופה מסוימת של השנה מגדילים מלאי לקראת העונה  הבוערת.
 חומרי אריזה
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים